Бонусна програма anywayanyday.com.ua

Купуючи будь-які авіаквитки та бронюючи готелі на anywayanyday.com.ua, ви накопичуєте бали, які зможете використати при оплаті замовлень на нашому сайті.

Учасником бонусної програми бути вигідно.

Єдиний бонусний рахунок

Програма поширюється на всі авіакомпанії і готелі, представлені на anywayanyday.com.ua. Всі замовлення оформлені на нашому сайті приносять Вам бали , які накопичуються на один єдиний рахунок.

Квитки та готелі для інших, бали для себе

Поєднуйте приємне з корисним. Купуючи квитки і бронюючи готелі для ваших близьких, ви накопичуєте бали на свій бонусний рахунок.

Бонуси від авіакомпаній + бонуси від anywayanyday.com.ua

Бонусні карти авіакомпаній, і бонусний рахунок на anywayanyday.com.ua відмінно поєднуються. Здійснюйте покупки на нашому сайті, використовуйте ваші бонусні карти авіакомпаній – і не припиняйте накопичувати бали по нашій програмі. Крім того, бонуси нараховуються абсолютно за всі авіаквитки, навіть якщо вони були придбані за спеціальними тарифами авіакомпаній.

Ви обираєте самі, як витратити бали

Це Ваші бонусні бали і витрачаєте Ви їх на що захочете і коли захочете: при оплаті авіаквитків будь-яких авіакомпаній або при бронюванні готелів по всьому світу.

Нарахування бонусних балів

Кожному новому учаснику бонусної програми anywayanyday.com.ua надає 150 подарункових балів після першої покупки.
Далі бонусні бали зараховуються автоматично після кожного оформленого замовлення на сайті. Бали отримують, тільки ті користувачі, які прийшли на anywayanyday.com.ua напряму.

Кількість бонусних балів ви завжди можете переглянути в своєму особистому кабінеті.

Бонусна програма - це програма лояльності для постійних клієнтів Anywayanyday. Тому бонусні бали не нараховуються, якщо протягом певного періоду, що був перед оплатою замовлення на anywayanyday.com.ua, ви відвідували пошукові сайти авіаквитків і готелів.

Якщо протягом 1,5 року ви жодного разу не користувалися сервісом anywayanyday.com.ua, накопичені Вами бали згорають.

Швидкість накопичення бонусних балів

В програмі існує 3 рівні: «Турист», «Мандрівник» і «Людина світу».

Бонусні бали нараховуються залежно від того, на якому ви рівні знаходитесь: чим вище рівень, тим більшу кількість балів ви отримаєте. Відповідно, з переходом на кожен наступний рівень швидкість накопичення балів збільшується.

10 вересня 2013 в бонусній програмі відбулися зміни: знизилися пороги переходу на новий рівень, 1 бал став дорівнювати 1 рублю, а бонуси стали нараховуватися і за бронювання готелів. Бонусні бали за новими правилами ви отримуєте лише за ті квитки, які ви купите, і готелі, які ви забронюєте, починаючи з цього дня.

Турист

0,25%
від вартості замовлення авіаквитка/-ів в рублях

але не більше 82,5 балів за квиток

 

Мандрівник

0,5%
від вартості замовлення авіаквитка/-ів в рублях

але не більше 165 балів за квиток

 

Людина світу

1%
від вартості замовлення авіаквитка/-ів в рублях

але не більше 330 балів за квиток

Кількість балів для переходу на наступний рівень

~
~

450

балів

8*

замовлень

 

Кількість балів для переходу на наступний рівень

~
~

3450

балів

36*

замовлень

 

Що ви отримаєте:

Перехід на рівень «Мандрівник»

 

Що ви отримаєте:

Знижки ( сума накопичених бонусів) або перехід на рівень «Людина світу»

 

Що ви отримаєте:

Максимальна швидкість накопичення бонусів і необмежені можливості для отримання знижок

*з розрахунку середньої вартості замовлення квитка/-ів 17 000 руб

Бронюючи готелі, бонусні бали нараховуються в розмірі 1% від вартості замовлення, незалежно від того на якому рівні знаходитесь (але не більше 450 балів за замовлення).

Як використовувати накопичені бали
  • Учасники бонусної програми, як знаходяться на рівні «Турист» накопичують бали для переходу на наступний рівень. «Мандрівники» і «Люди світу» можуть використовувати свої бали при оплаті авіаквитків і бронювання готелів: 1 бал = 1 рубль.
  • Для цього в своєму особистому кабінеті ви вказуєте кількість балів, яку бажаєте використати. Для вас автоматично формується промокод: його необхідно ввести при оплаті авіаквитка або номера в готелі для отримання знижки. Промокод дійсний тільки протягом 3-х днів.
  • Якщо ви скасовуєте замовлення, яке частково оплатили бонусами, бали повертаються на ваш бонусний рахунок після утримання всіх штрафів і зборів за скасування замовлення. При цьому в якості штрафу в першу чергу утримуються «живі» гроші, які ви витратили при оплаті замовлення. Якщо їх не вистачає - утримуються бонусні бали, витрачені при оплаті замовлення. І вже бали, що залишилися повертаються на бонусний рахунок.
Швидкість
накопичення
балів
Турист Мандрівник Людина світу
450

балів

3450

балів

Наприклад:

Ви знаходитесь на рівні «Мандрівник». На Вашому бонусному рахунку - 3440 балів. Ви можете отримати ще 10 балів і перейти на третій рівень. Або можете обміняти 3000 балів на промокод, номіналом в 3000 рублів. При цьому інші бали залишаються у Вас на рахунку.

Промокод дійсний тільки протягом 3-х днів.