Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Эфиопия - Аддіс-Абеба онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Аддіс-Абеба, Эфиопия
    сьогодні
    +20 ℃
    20 листопада
    +21 ℃
    21 листопада
    +22 ℃
    22 листопада
    +24 ℃
    23 листопада
    +22 ℃
    24 листопада
    +22 ℃

    Онлайн-сервіс anywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків у напрямку Эфиопия —  Аддіс-Абеба. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко і швидко!

    На anywyayanyday.com ви знайдете і купите дешеві авіаквитки у напрямку Эфиопия —  Аддіс-Абеба: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Эфиопия —  Аддіс-Абеба.

    1. Прямий рейс Эфиопия Аддіс-Абеба

    Прямий переліт — найзручніший варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Эфиопия та Аддіс-Абеба, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, Аддіс-Абеба».

    2. Переліт зпересадкою Эфиопия —  Аддіс-Абеба

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Эфиопия —  Аддіс-Абеба, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Эфиопия - Аддіс-Абеба.

    Старайтеся купити авіаквитки Эфиопия — Аддіс-Абеба заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    3. Загальна інформація про переліт Эфиопия - Аддис-Абеба

    Географічні координати країни Эфиопия: 

    Назва міста німецькою мовою: Athiopien.
    Назва міста українською мовою: Эфиопия.
    Назва міста англійською мовою: Ethiopia

    4. Аддис-Абеба в цифрах

    Підготуйтеся до свого прибуття в місті Аддіс-Абеба,  перед тим, як купити авіаквиток Эфиопия — Аддіс-Абеба:  дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву  валюту.

    5. Аеропорти Эфиопия, звідки літають рейси Эфиопия — Аддіс-Абеба

    Виберіть для себе найбільш зручний аеропорт вильоту за маршрутом Эфиопия — Аддіс-Абеба. Нагадуємо, що на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту вильоту. Це зроблено для того, щоб у вас була можливість побудувати найбільш зручний для вас маршрут перельоту Эфиопия - Аддіс-Абеба.

    6. Аеропорти Аддіс-Абеба, куди прилітають рейси Эфиопия— Аддіс-Абеба

    Підберіть найбільш зручний аеропорт прильоту за маршрутом Эфиопия — Аддіс-Абеба. Якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі у напрямку Эфиопия— Аддіс-Абеба.

    7. Проживання в готелях Аддіс-Абеба

    Після того, як ви придбаєте квиток на літак Эфиопия — Аддис-Абебы, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Аддис-Абебы: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Аддіс-Абеба в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.ua

    8. Спецпропозиції про переліт Эфиопия -  Аддіс-Абеба

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі авіаквитків у напрямку Эфиопия — Аддіс-Абеба. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки на літак Эфиопия — Аддіс-Абеба ми часто повідомляємо  в своїй щотижневій розсилці.

    9. Як шукати дешеві авіаквитки за маршрутом Эфиопия — Аддіс-Абеба

    Для того щоб знайти і купити квиток на літак Эфиопия — Аддіс-Абеба за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки на літак з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квитки з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси Эфиопия — Аддіс-Абеба, а перельоти Эфиопия — Аддіс-Абеба   з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток на літак  Эфиопия — Аддіс-Абеба буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

    По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків за маршрутом Эфиопия — Аддіс-Абеба.

    По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку авіаквитків ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки Эфиопия — Аддіс-Абеба значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  Эфиопия — Аддіс-Абеба як мінімум на кілька сусідніх днів.

    10. Популярні перельоти

    Авіаквитки з Києва до Санкт-Петербурга

    Авіаквитки з Одеси до Москви

    Авіаквитки з Києва до Парижа

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Москви

    Авіаквитки з Києва до Тбілісі

    Авіаквитки з Києва до Стамбула

    Авіаквитки з Києва до Мюнхена

    Авіаквитки з Києва до Тель-Авіва

    Авіаквитки з Києва в Франкфурта

    Авіаквитки з Києва до Відня

    Авіаквитки з Києва до Амстердама

    Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

    Авіаквитки з Києва до Одеси

    Авіаквитки з Одеси до Києва

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Києва

    Авіаквитки з Києва до Варшави

    Розклад авіарейсів
    Эфиопия - Аддіс-Абеба

    без пересадок на 19 листопада 2017

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Ethiopian Airlines
    ET-207
    Aba Tenna D Yilma,
    08:30
    1 ч. 0 хв.Bole, Термінал 1
    09:30
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-127
    Bahar Dar,
    08:40
    1 ч. 0 хв.Bole, Термінал 1
    09:40
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-120
    Bahar Dar,
    09:40
    2 ч. 0 хв.Bole,
    11:40
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-152
    Bahar Dar,
    10:40
    1 ч. 0 хв.Bole,
    11:40
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-130
    Jimma,
    11:45
    0 ч. 55 хв.Bole, Термінал 1
    12:40
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-215
    Aba Tenna D Yilma,
    12:00
    1 ч. 0 хв.Bole,
    13:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-215
    Aba Tenna D Yilma,
    12:00
    1 ч. 0 хв.Bole, Термінал 1
    13:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    FlexFlight
    W2-439
    Aba Tenna D Yilma,
    12:20
    1 ч. 0 хв.Bole, Термінал 1
    13:20
    Aerospace 146Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-363
    Aba Tenna D Yilma,
    12:25
    0 ч. 50 хв.Bole, Термінал 1
    13:15
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-145
    Bahar Dar,
    13:00
    1 ч. 0 хв.Bole, Термінал 1
    14:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-201
    Aba Tenna D Yilma,
    13:50
    1 ч. 0 хв.Bole,
    14:50
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-205
    Aba Tenna D Yilma,
    14:30
    1 ч. 0 хв.Bole, Термінал 1
    15:30
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-205
    Aba Tenna D Yilma,
    15:10
    1 ч. 0 хв.Bole,
    16:10
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-142
    Bahar Dar,
    15:50
    2 ч. 10 хв.Bole,
    18:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-132
    Jimma,
    16:55
    0 ч. 55 хв.Bole, Термінал 1
    17:50
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-209
    Aba Tenna D Yilma,
    17:00
    1 ч. 0 хв.Bole, Термінал 1
    18:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-142
    Bahar Dar,
    17:10
    1 ч. 0 хв.Bole,
    18:10
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-141
    Bahar Dar,
    18:20
    1 ч. 0 хв.Bole, Термінал 1
    19:20
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ethiopian Airlines
    ET-147
    Bahar Dar,
    20:20
    1 ч. 5 хв.Bole, Термінал 1
    21:25
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Aba Tenna D Yilma,
    08:30
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-207
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    09:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bahar Dar,
    08:40
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-127
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    09:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bahar Dar,
    09:40
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-120
    Приліт
    Bole,
    11:40
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bahar Dar,
    10:40
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-152
    Приліт
    Bole,
    11:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jimma,
    11:45
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-130
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    12:40
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Aba Tenna D Yilma,
    12:00
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-215
    Приліт
    Bole,
    13:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Aba Tenna D Yilma,
    12:00
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-215
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    13:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Aba Tenna D Yilma,
    12:20
    Рейс
    FlexFlight
    W2-439
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    13:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Aba Tenna D Yilma,
    12:25
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-363
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    13:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bahar Dar,
    13:00
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-145
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    14:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Aba Tenna D Yilma,
    13:50
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-201
    Приліт
    Bole,
    14:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Aba Tenna D Yilma,
    14:30
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-205
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    15:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Aba Tenna D Yilma,
    15:10
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-205
    Приліт
    Bole,
    16:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bahar Dar,
    15:50
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-142
    Приліт
    Bole,
    18:00
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jimma,
    16:55
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-132
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    17:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Aba Tenna D Yilma,
    17:00
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-209
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    18:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bahar Dar,
    17:10
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-142
    Приліт
    Bole,
    18:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bahar Dar,
    18:20
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-141
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    19:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bahar Dar,
    20:20
    Рейс
    Ethiopian Airlines
    ET-147
    Приліт
    Bole, Термінал 1
    21:25
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд