Увійти

Шановний клієнт!

На даний момент з-за підвищеного навантаження час відповіді Служби підтримки Anywayanyday збільшено. Розраховуємо на Ваше розуміння і, перш ніж Ви звернетесь в службу підтримки, просимо ознайомитися з інформацією нижче.

Як Ви знаєте, багато держав обмежили авіасполучення на в'їзд іноземних громадян в рамках боротьби з завезенням і поширенням коронавірусної інфекції.

Актуальну інформацію про обмеження для всіх країн Ви можете знайти на сайті IАТА. Також уточнити інформацію про обмеження можна на сайтах авіакомпаній.

Порядок обміну / повернення квитків в ситуації, що склалася:

1.  Якщо авіакомпанія скасувала ваш рейс, Вам потрібно скористатися особистим кабінетом www.anywayanyday.com і відправити запит на повернення квитка та грошових коштів. В даний час спостерігається розсинхронізація між системами бронювання Авіакомпанії та Агента, в зв'язку з чим, просимо Вас, якщо у вас є інформація, отримана від Авіакомпанії, або Print Screen з сайту Авіакомпанії, будь ласка додайте дану інформацію до Вашого запиту. Дана інформація суттєво полегшить нашу роботу.

2.  Якщо авіакомпанія не має скасовувала рейс, але через COVID-19 Ви точно не полетите, Вам потрібно відправити запит на повернення квитка та грошових коштів. Для цього також необхідно скористатися особистим кабінетом www.anywayanyday.com, обов'язково вказавши в коментарі причину повернення «поширення коронавірусу». Також можна відправити нам запит на адресу info@anywayanyday.com, вказавши причину повернення «поширення коронавірусу».

3.  Якщо рейс виконується за розкладом, але пасажир вирішив повернути квиток та грошові кошти без підстав, потрібно відправити запит на розрахунок повернення квитка та грошових коштів. Для цього необхідно скористатися особистим кабінетом www.anywayanyday.com. У розділі повернення вибрати пункт «Запит на повернення». Ми розрахуємо суму до повернення, якщо дозволяють умови тарифу та після Вашого підтвердження відправимо запит на повернення в авіакомпанію.

4.  Якщо у Вас куплені квитки на період починаючи з травня, і Ви не знаєте або ще не вирішили, що робити, ми можемо порадити почекати з ухваленням рішення або оформити обмін квитка на більш пізнішу дату, в термін до 20.12.2020, в залежності від умов перевізника.

Всі заявки на вимушене повернення приймаються та розглядаються, навіть якщо немає скасування рейсу. Остаточне рішення про повернення грошових коштів залишається  на стороні перевізника. Розглядання запиту відправленого перевізнику може займати до 90 днів або більше. Сума коштів до повернення клієнту, підтверджена перевізником буде перерахована тільки після того, як перевізник перерахує грошові кошти на рахунок Агента.

ВАЖЛИВО! Відповідь на Ваш запит Ви отримаєте в особистому кабінеті і на адресу електронної пошти, яку було вказано при створенні особистого кабінету. Просимо поставитися з розумінням до того, що в зв'язку з великою кількістю звернень, час відповіді операторів може бути збільшено. Якщо Ваш виліт не в найближчі дні, просимо звернутися пізніше. За квитками з вильотом менш ніж 48 годин до відправлення рейсу заявки розглядаються в першу чергу.

Якщо до вильоту залишилося менше 24 годин, просимо створювати заявки з позначкою ТЕРМІНОВО.

Також просимо дзвонити в контакт-центр Anywayanyday за безкоштовним номером 0800500532 або +38044 207 40 57 та написати на info@anywayanyday.com.
 
Ми бачимо всі запити та намагаємося максимально оперативно відповідати на кожну заявку, тому просимо не дублювати їх.
 
Дякуємо Вам за розуміння і терпіння,

Ваш Anywayanyday.com