Мій Anyway

Дешеві авіаквитки Одеса — Київ

3 хвилини на пошук
та покупку квитка

від 1 664
  • 2 авіакомпанії
    літають
    по цьому маршруту
  • 0 ч. 35 хв.
    Середній час
    польоту
  • 1 664
    Мінімальна ціна
    за квиток
  • 440 км
    Відстань
    між містами

Найдешевші авіаквитки Одеса — Київ на найближчі два тижні

Ціна авіаперельоту  Одеса — Київ дуже залежить від часу: чим раніше ви купуєте квиток на літак из Одеса в Київ, тим дешевше він коштує. Крім того, вартість авіаквитка Одеса — Київ варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти значно дешевший авіаквиток.

Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіапереліт Одеса — Київ на найближчі два тижні і виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

26 травня - 9 червня

ПнВтСрЧтПтСбНд
Погода, Київ, Украина
сьогодні
+23 ℃
26 травня
+26 ℃
27 травня
+23 ℃
28 травня
+24 ℃
29 травня
+25 ℃
30 травня
+25 ℃

Календар низьких цін по місяцях на авіаквитки Одеса — Київ

Календар низьких цін по днях на авіаквитки Одеса — Київ

Травень 2019

1ср
2чт
3пт
4сб
5нд
6пн
7вт
8ср
9чт
10пт
11сб
12нд
13пн
14вт
15ср
16чт
17пт
18сб
19нд
20пн
21вт
22ср
23чт
24пт
25сб
26нд
27пн
28вт
29ср
30чт
31пт

Перельоти Одеса — інші міста Украина

Якщо ви не знайшли підходящого варіанту для перельоту за маршрутом Одеса — Київ, пошукайте авіаквитки в інші міста. Ви можете знайти зручний і недорогий переліт до міста, розташованого неподалік від Київ, і ви зможете спочатку долетіти з Одеса  до цього міста, а звідти вже в -  Київ.. Так ви не тільки зможете заощадити і дістатися до кінцевого пункту своєї поїздки, а й, можливо, познайомитеся з новим для себе містом.

Якщо ви їдете в туристичну поїздку,  ви можете розглянути можливість проведення своєї відпустки і в іншому місті Украина — в цій країні безліч місць, що представляють культурно-історичний інтерес і що пропонують своїм відвідувачам прекрасну інфраструктуру для відпочинку.

Порівняйте ціни на переліт з Одеса в Київ і на переліт з Одеса в інші міста Украина. Таке порівняння дозволить вам підшукати оптимальний варіант авіаперельоту до Київ.

Авіакомпанії, що літають Одеса — Київ

Ціна перельоту з Одеса в Київ може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, які здійснюють рейси за маршрутом Одеса - Київ, і виберіть найбільш вигідний.

По маршруту Одеса— Київ виконують прямі рейси і перельоти з пересадкою наступні авіакомпанії:

Перельоти Київ з інших міст

Якщо ви не змогли підібрати зручний і вигідний варіант авіаперельоту до Київ з Одеса, розгляньте альтернативну можливість - долетіти до Київ з інших міст, розташованих неподалік від Одеса. Ймовірно, в такому випадку ви зможете організувати свою подорож більш оптимальним способом. Крім того, такий маршрут дозволить вам не тільки заощадити на шляху до Київ, а й, можливо, познайомитися з новим містом, в якому ви раніше не бували.

Порівняйте ціни на перельоти в Київ з Одеса і на перельоти в Київ з інших міст і підберіть найбільш оптимальний варіант авіаперельоту:

  • Чашка кави
    Чашка кави
    ~ 22.8
  • Хліб
    Хліб
    ~ 8.5
  • Келих пива
    Келих пива
    ~ 15.9
  • Квиток на автобус
    Квиток на автобус
    ~ 4.5

Дешеві авіаквитки Одеса - Київ, Украина (ABA - OVB) 

На anywayanyday.com ви зможете знайти дешеві авіаквитки у напрямку Одеса - Київ: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Одеса - Київ.

Прямий рейс Одеса - Київ

Прямий переліт - найбільш зручний варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Одеса і Київ, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають з Одеса до Київу».

Переліт з пересадкою Одеса - Київ

Якщо не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Одеса - Київ, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка займає як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста. Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижче його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Одеса - Київ. Старайтеся купити авіаквитки Одеса - Київ заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

Київ в цифрах

Підготуйтеся до свого прибуття в місто Київ перед тим, як купити авіаквиток Одеса — Киев: дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву валюту.

Більш детальна інформація - на сторінці, що присвячена цьому місту. Загальна інформація про переліт Одеса — Київ

Відстань Одеса — Київ: 440.17071533203125 км.

Час перельоту Одеса — Київ: 0 ч. 35 мин..

Географічні координати міста Одеса:

Широта — 53.7099990844727.

Довгота — 91.4199981689453.

Географічні координати міста Киева:

Широта — 55.0410995483398.

Довгота — 82.9344024658203.

Київ місцезнаходження Украина.

Столиця країни Украина: Київ.

Площа країни Украина: 603700 кв. км.

Населення країни Украина: 45872000 чел.

Щільність Населення країни Украина: 75.98 чел. / кв. км.

Офіційні мови країни Украина: украинский.

Телефонний код країни Украина: 380.

На русском: Авиабилеты на Одесса - Киев

Популярные направления:

Авіаквитки з Москви до Києва

Авіаквитки з Санкт-Петербурга до Києва

Авіаквитки з Москви до Одеси

Авіаквитки з Парижа до Києва

Авіаквитки з Москви до Дніпропетровська

Авіаквитки з Мюнхена до Києва

Авіаквитки з Франкфурта до Києва

Авіаквитки з Амстердама до Києва

Авіаквитки з Стамбула до Києва

Авіаквитки з Тель-Авіва до Києва

Авіаквитки з Тбілісі до Києва

Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

Авіаквитки з Відня до Києва

Авіаквитки з Києва до Одеси

Авіаквитки з Одеси до Києва

Розклад авіарейсів
Одеса - Київ

без пересадок на 25 травня 2019

РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
МАУ
PS-56
Центральний,
07:00
1 ч. 0 хв.Бориспіль,
08:00
Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
TAP Portugal
TP-6752
Центральний,
07:00
1 ч. 0 хв.Бориспіль,
08:00
Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Мотор Сич
M9-253
Центральний,
07:40
1 ч. 20 хв.Жуляни, Термінал D
09:00
Antonov An-140Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Мотор Сич
M9-255
Центральний,
08:50
1 ч. 20 хв.Жуляни, Термінал D
10:10
Antonov An-140Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
МАУ
PS-58
Центральний,
11:45
1 ч. 0 хв.Бориспіль,
12:45
Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Мотор Сич
M9-245
Центральний,
13:10
1 ч. 20 хв.Жуляни, Термінал D
14:30
Antonov An-140Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Мотор Сич
M9-247
Центральний,
14:00
1 ч. 20 хв.Жуляни, Термінал D
15:20
Antonov An-140Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
МАУ
PS-60
Центральний,
17:25
1 ч. 0 хв.Бориспіль,
18:25
Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Мотор Сич
M9-251
Центральний,
17:50
1 ч. 20 хв.Жуляни, Термінал D
19:10
Antonov An-140Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Мотор Сич
M9-257
Центральний,
18:30
1 ч. 20 хв.Жуляни, Термінал D
19:50
Antonov An-140Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Центральный,
07:00
Рейс
МАУ
PS-56
Приліт
Борисполь,
08:00
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Центральный,
07:00
Рейс
TAP Portugal
TP-6752
Приліт
Борисполь,
08:00
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Центральный,
07:40
Рейс
Мотор Сич
M9-253
Приліт
Жуляны, Термінал D
09:00
В дорозі
1 ч. 20 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Центральный,
08:50
Рейс
Мотор Сич
M9-255
Приліт
Жуляны, Термінал D
10:10
В дорозі
1 ч. 20 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Центральный,
11:45
Рейс
МАУ
PS-58
Приліт
Борисполь,
12:45
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Центральный,
13:10
Рейс
Мотор Сич
M9-245
Приліт
Жуляны, Термінал D
14:30
В дорозі
1 ч. 20 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Центральный,
14:00
Рейс
Мотор Сич
M9-247
Приліт
Жуляны, Термінал D
15:20
В дорозі
1 ч. 20 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Центральный,
17:25
Рейс
МАУ
PS-60
Приліт
Борисполь,
18:25
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Центральный,
17:50
Рейс
Мотор Сич
M9-251
Приліт
Жуляны, Термінал D
19:10
В дорозі
1 ч. 20 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Центральный,
18:30
Рейс
Мотор Сич
M9-257
Приліт
Жуляны, Термінал D
19:50
В дорозі
1 ч. 20 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд